Прийом дзвінків:

ПН - ПТ : з 9:00 до 18:00

Новинки від BaByliss PRO з функцією пара

post_border
01 Вересня 2020, Вт
0
Новинки від BaByliss PRO з функцією пара

Підсушити, випрямити, накрутити, вкласти – а чи можливо після всіх цих екзекуцій укладання зачіски зберегти волосся у живому стані? BaByliss PRO – бере на себе таку відповідальність,та з цілковитою впевненістю відповідає - «легко» ! Презентуючи нам новинки перукарських електроінструментів з функцією холодного пару.
Тепер, навіть володарки довгого, неслухняного, густого і пошкодженого волосся-отримають зачіску яку моделей в «рекламі шампуню».

В лінійці BaByliss PRO «Exclusive technology Ultrasonic Cool Mist», представлено 2а прилади.
праска парова для волосся Ultrasonic Styler BAB2191SEPE;

плойка парова для автоматичного завивання локонів MiraCurl Steam Tech BAB2665SE.

Неперевершений образ за будь-якої погоди, на 20% ефектніші і на 50% стійкіші локони завдяки паровій технології H2O Revolution!

Принцип роботи функції ультразвукового холодного пара-простий.
В спеціальний резервуар заливається дистильована вода, яка завдяки роботі ультразвуку перетворюється в процесі на прохолодний пар, у вигляді «мікро туману». Кортекс волосся не втрачає свою вологу, а вплив високої температури-зменшується.
Як результат: волосся стає м’яким, блискучим, шовковистим та зволоженим, а зачіска виглядає ошатно та з доглянутим волоссям. Та тримає ефект протягом всього дня.

Ідеально гладке волосся разом з щипцями BaByliss PRO Ultrasonic Styler BAB2191SEPE та швидке створення локонів за лічені хвилини з плойкою-машинкою BaByliss PRO Miracurl SteamTech BAB2665SE.

Це все ексклюзивна технологія Ultrasonic від BaByliss PRO!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
40 + ? = 42